Reklama - odkazy

Vestavěné skříně Stako

Kvalitní, skvěle řešené a zároveň designově povedené vestavěné skříně, šatny, dělící příčky či obývací sestavy naší firmy Stako zhodnotí Váš dům či byt.


Vestavěné skříně na míru

Vestavěné skříně a šatní skříně vyrábíme ve firmě AMONIT interiéry s.r.o. již sedm let a s výrobou máme bohaté zkušenosti. Působíme zejména v Praze, kde nás můžete navštívit ve vzorkové prodejně u stanice metra Háje.


Pozor na provize

Pronájem bytu? Pozor na zbytečné provize zprostředkovatelům.


Moderní design kanceláří pro malé i velké firmy


Investiční zlato vám pomůže zhodnotit váš majetek.


Vyrábíme pro vás vestavěné skříně na míru s 5 letou zárukou.


Gold kaufen online oder in einem Geschäft in Dresden.


Gold kaufen Dresden. Goldpreis derzeit alle 10 Minuten.


Moderní kuchyně Praha s doživotní zárukou na kování. Realizace do 1 měsíce od zaměření.

Bílé zlato

10.12.12

Myslím, že je důležité, aby vlastnosti bílého zlata, jeho omezení a péče potřeb jsou plně pochopeny před nákupem šperku. Tímto způsobem budete vědět, co očekávat a pochopit nejlepší způsoby, jak pečovat o své šperky.

Nejdůležitější věc k poznámce je, že zlato je přirozeně žlutý kov, bílé zlato nenastane přirozeně, ale je produkován. To prochází řadu postupů s cílem zajistit vidíme jasné bílé vzhled, který jsme zvyklí a který apeluje na nás tolik.

Bílé zlato

K dosažení tohoto barvu, je zlato ve směsi s různými bílými kovy produkovat slitinu, běžně stříbro a palladium jsou používány. Výsledkem této slitiny je bledě šedavě žlutá barva. Rád si na to, jako míchání barev, nezáleží na tom, jak moc bílý lak přidáte do žluté, co nikdy nemůže vytvořit opravdovou bílou. Chcete-li dosáhnout brilantní a jasný bílý povrch, který učinil bílé zlato tak populární, kus je rhodiováno. Rhodium je odolná jasně bílý kov však jako s jakoukoli pokovování, bude rhodium odezní po určitou dobu, aby odhalit bledě šedavě žlutá kov pod. Množství, ve kterém pokovování odezní závisí na tom, co položka přijde do styku s. Například, pokud je vystaven působení chemikálií, jako jsou parfémy, krém na ruce nebo čisticí přípravky, mohlo by to vyprchá rychleji. Proto bude nutné mít bílé zlato prsteny znovu naočkuje čas od času, časový rámec je závislá na uživatele. Vždy doporučujeme, aby šperky položky jsou odstraněny, když děláte jakoukoli manuální práci, zvedání, nošení a čištění. Tím se zabrání položky jsou sraženy z tvaru náhodně nebo poškrábání nebo poškození.

Vlastnosti materiálu zlata, jakékoliv barvy, ujistěte se, že je ideální volbou pro mnoho položek šperků. Je odolný a relativně odolné přesto poddajný dost složitějšími vzory. Jedna z nejlepších věcí, podle mého názoru, je jeho univerzálnost a tak umožňuje true color na klenot kámen prosvítat. Není nic víc fascinující, že diamant nastavení bílé zlato prsten, jako divoký přírodní jiskra diamantu je umocněna jemnými bílými tóny.

Všechny drahé kovy potřebují určité množství péče, a pokud se starají správným způsobem, že budou dělat nádherné šperků pro nadcházející roky. Doufám, že tento článek je pryč nějaká cesta k vysvětlovat proces k vytvoření bílého zlata a způsoby, ve kterých si můžete starat o to, aby zajistili, že vaše šperky zůstává stejně ohromující jako den, kdy jste jej zakoupili.