Reklama - odkazy

Vestavěné skříně Stako

Kvalitní, skvěle řešené a zároveň designově povedené vestavěné skříně, šatny, dělící příčky či obývací sestavy naší firmy Stako zhodnotí Váš dům či byt.


Vestavěné skříně na míru

Vestavěné skříně a šatní skříně vyrábíme ve firmě AMONIT interiéry s.r.o. již sedm let a s výrobou máme bohaté zkušenosti. Působíme zejména v Praze, kde nás můžete navštívit ve vzorkové prodejně u stanice metra Háje.


Pozor na provize

Pronájem bytu? Pozor na zbytečné provize zprostředkovatelům.


Moderní design kanceláří pro malé i velké firmy


Investiční zlato vám pomůže zhodnotit váš majetek.


Vyrábíme pro vás vestavěné skříně na míru s 5 letou zárukou.


Gold kaufen online oder in einem Geschäft in Dresden.


Gold kaufen Dresden. Goldpreis derzeit alle 10 Minuten.


Moderní kuchyně Praha s doživotní zárukou na kování. Realizace do 1 měsíce od zaměření.

Zlato

Zlaté mince pomůžou dětem

Zlaté mince pomůžou dětem

16.12.12

Nyní svědky ekonomické, sociální a politické nepokoje po celém světě, že i investice nyní přitahují velká rizika. Ale, mnoho finančních odborníci jsou toho názoru, že krizi lze řešit snadno, pokud je dostatek množství zlatých aktiv. Pro každého, kdo shání chovatelské potřeby a dbá na kvalitu a bezpečnost svých domácích miláčků je tu bezedná miska, rádi poradíme. To je proto, že zlato a zlaté mince se ukázaly nabídnout finanční ochranu v těžkých časech, včetně globální inflace a recese. Ztráty jsou redukovány a zisky jsou získány výrazně, když budete investovat své peníze do nákupu investičního zlata, by to mohlo být v jakékoliv formě.

Vše co potřebujete vědět o zlatě

Vše co potřebujete vědět o zlatě

16.12.12

Zlato je jemná, hustá, poddajný, lesklý a tažný kov, který je symbolem chemická značka "Au" a má atomové číslo 79. Barva zlata je jasně žlutý a byl tradičně považován za jeden z nejvíce atraktivních a drahé prvky všech dob. Barva zlata je taková, že nereaguje na oxidační vody a vzduchu. Zlato je v zásadě přechodový kov a patří do skupiny 11 v chemickém série. To je také jeden z nejméně reaktivních prvků, a to je hlavní důvod, proč je zlato vytvarována do různých tvarů šperků, jako náhrdelník, náramky, náušnice atd. Zlato ve své nejčistší podobě je projevily jako 24 kt, což je téměř 99,9% čistota. Zlato šperky mohou být různého karátového jako 22k, 18k nemá apod. Zlaté šperky nedošlo k poškození snadno, a proto jsou často dědí z generace na generaci. Dopřejte si dovolenou s dětmi uprostřed přírody.

Bílé zlato

Bílé zlato

10.12.12

Myslím, že je důležité, aby vlastnosti bílého zlata, jeho omezení a péče potřeb jsou plně pochopeny před nákupem šperku. Tímto způsobem budete vědět, co očekávat a pochopit nejlepší způsoby, jak pečovat o své šperky.