Reklama - odkazy

Vestavěné skříně Stako

Kvalitní, skvěle řešené a zároveň designově povedené vestavěné skříně, šatny, dělící příčky či obývací sestavy naší firmy Stako zhodnotí Váš dům či byt.


Chorvatsko: Levná dovolená!

Chcete levně k moří? Navštivte Chorvatsko!


Vestavěné skříně na míru

Vestavěné skříně a šatní skříně vyrábíme ve firmě AMONIT interiéry s.r.o. již sedm let a s výrobou máme bohaté zkušenosti. Působíme zejména v Praze, kde nás můžete navštívit ve vzorkové prodejně u stanice metra Háje.


Pozor na provize

Pronájem bytu? Pozor na zbytečné provize zprostředkovatelům.


Moderní design kanceláří pro malé i velké firmy


Investiční zlato vám pomůže zhodnotit váš majetek.


Vyrábíme pro vás vestavěné skříně na míru s 5 letou zárukou.


Gold kaufen online oder in einem Geschäft in Dresden.


Gold kaufen Dresden. Goldpreis derzeit alle 10 Minuten.

Průmyslové havárie

14.12.12

Nehody na pracovišti dochází pravidelně. Mnoho průmyslových havárií, které se stanou bylo možné předejít s náležitou bezpečnostní opatření, které provede havarijní služba.

Staveniště, továrny a sklady jsou notoricky nebezpečná místa k práci a tisíce zaměstnanců staly zraněn nehod, zatímco pracuje v těchto místech. Mnoho z těchto průmyslových havárií by se dalo předejít, pokud zdravotní a bezpečnostní předpisy jsou dodržovány. Průmyslové zranění může být způsobena buď z nedbalosti, v důsledku nehody nebo prostřednictvím nekompetentnosti.

Průmyslové havárie

Existuje mnoho různých typů průmyslových havárií a seznam možných úrazů je ještě větší. Reklamace mohou být pro libovolný počet úrazů, například na staveništích libovolný počet nehod se může stát, z padající trosky vadného lešení. Staveniště nehoda mohla být způsobena vadnou stroje a ve skladech "je často riziko výlety nebo pády. Osoba, která se stala obětí některého z těchto nehod by mohl být oprávněn uplatnit nárok na náhradu škody.

Ostatní zranění nebo nemoc, které mohou nastat v důsledku práce v průmyslu může být méně a méně zřetelné. Například, azbestóza, průmyslové hluchota, chemické zranění, bílý prst od vibrací a oxidu uhelnatého otravy jsou všechna zranění nebo nemoc, které se lze vyhnout.

Je povinností zaměstnavatele na ochranu svých zaměstnanců před riziky na pracovišti a ve většině průmyslových situacích, budou zaměstnanci v bezpečí. Je to jen v menšině průmyslových pracovišť, která odvětví dochází k nehodám, ale když oni dělají oni mohou být opravdu vážné.

Zranění při práci může nechat vás z akce na delší dobu. To může mít za následek ztrátu zisku, jakož i potenciálně způsobují dlouhé problémy dlouhodobé zdraví, jako je tomu v případě vystavení azbestu. Fyzické a duševní vydržel bolest může způsobit problémy v krátkodobém horizontu, jakož i náklady na účty za lékařskou péči od jejich zpracování a využití takže vám z kapsy.

Pokud jste tu smůlu, že zažili pracovního úrazu, pak budete muset případ žádat náhradu. Jedná se o právní požadavek pro svého zaměstnavatele, aby v souladu s bezpečnostními předpisy ve vztahu k vaší pracovišti, jako jsou přístup k němu a způsobu, jakým stroje a zařízení se udržuje a provozuje.

Váš zaměstnavatel je také povinen poskytnout zaměstnancům odpovídající školení a informace, aby bylo zajištěno, že jsou si vědomi, jak udržet v bezpečí na pracovišti. Pokud tak neučiníte, může dojít k nehodě.

Neměli byste se bát nebo váhavý, aby se nárok vůči vašemu zaměstnavateli, pokud je to jejich chyba, že jsi byl zraněn. Nahlášení zaměstnavatele by mělo pomoci podpořit jejich nižší nedbalosti v budoucnosti, a nakonec snižuje šanci na průmyslové havárie děje komukoli jinému.