Reklama - odkazy

Vestavěné skříně Stako

Kvalitní, skvěle řešené a zároveň designově povedené vestavěné skříně, šatny, dělící příčky či obývací sestavy naší firmy Stako zhodnotí Váš dům či byt.


Chorvatsko: Levná dovolená!

Chcete levně k moří? Navštivte Chorvatsko!


Vestavěné skříně na míru

Vestavěné skříně a šatní skříně vyrábíme ve firmě AMONIT interiéry s.r.o. již sedm let a s výrobou máme bohaté zkušenosti. Působíme zejména v Praze, kde nás můžete navštívit ve vzorkové prodejně u stanice metra Háje.


Pozor na provize

Pronájem bytu? Pozor na zbytečné provize zprostředkovatelům.


Moderní design kanceláří pro malé i velké firmy


Investiční zlato vám pomůže zhodnotit váš majetek.


Vyrábíme pro vás vestavěné skříně na míru s 5 letou zárukou.


Gold kaufen online oder in einem Geschäft in Dresden.


Gold kaufen Dresden. Goldpreis derzeit alle 10 Minuten.

Ekologie

Průmyslové havárie

Průmyslové havárie

14.12.12

Nehody na pracovišti dochází pravidelně. Mnoho průmyslových havárií, které se stanou bylo možné předejít s náležitou bezpečnostní opatření, které provede havarijní služba. Nabízíme lehké betony pro vaší stavbu.

Biodiverzita roztočů v prachu drůbeže

Biodiverzita roztočů v prachu drůbeže

12.12.12

Přibližně 20% populace v Indii iv zahraničí trpí různými alergiemi typů, jako je astma, atd. Tyto roztoči jsou i ekologický význam. Ve světě se 36 druhy Mite domácího prachu byly hlášeny, z nichž byly 29 byly hlášeny z Indie. Některé prachových roztočů nalezených pomocí vzorkování v prachu drůbeže jsou alergeny způsobující alergie u citlivých lidí. Některé z nich byly také zjištěno, že příčinou onemocnění drůbeže, ptáků a drůbeže pracovníků, a vytvořit ekologické nerovnováhy v přírodě. To může vyústit v problémy se znečištěním aerobio. Proto tato studie byla provedena v Pune. Zatím žádná práce byla provedena v drůbežárnách, roztoči a prachových roztočů v Pune okrese a kraji kolem.

Odstranění průmyslových havárií

Odstranění průmyslových havárií

01.12.12

Pokud se jedná o průmyslovou havárií náhradu, musíte vědět, že existuje celá řada kategorií, pokud jde o úroveň závažnosti. Například, jednotlivec může narazit jeho nebo její hlava nebo jiní lidé mohou dostat vážně zraněn při výbuchu, zatímco na pracovišti.