Reklama - odkazy

Vestavěné skříně Stako

Kvalitní, skvěle řešené a zároveň designově povedené vestavěné skříně, šatny, dělící příčky či obývací sestavy naší firmy Stako zhodnotí Váš dům či byt.


Vestavěné skříně na míru

Vestavěné skříně a šatní skříně vyrábíme ve firmě AMONIT interiéry s.r.o. již sedm let a s výrobou máme bohaté zkušenosti. Působíme zejména v Praze, kde nás můžete navštívit ve vzorkové prodejně u stanice metra Háje.


Pozor na provize

Pronájem bytu? Pozor na zbytečné provize zprostředkovatelům.


Moderní design kanceláří pro malé i velké firmy


Investiční zlato vám pomůže zhodnotit váš majetek.


Vyrábíme pro vás vestavěné skříně na míru s 5 letou zárukou.


Gold kaufen online oder in einem Geschäft in Dresden.


Gold kaufen Dresden. Goldpreis derzeit alle 10 Minuten.


Moderní kuchyně Praha s doživotní zárukou na kování. Realizace do 1 měsíce od zaměření.

Ekologie

Průmyslové havárie

Průmyslové havárie

14.12.12

Nehody na pracovišti dochází pravidelně. Mnoho průmyslových havárií, které se stanou bylo možné předejít s náležitou bezpečnostní opatření, které provede havarijní služba. Nabízíme lehké betony pro vaší stavbu.

Biodiverzita roztočů v prachu drůbeže

Biodiverzita roztočů v prachu drůbeže

12.12.12

Přibližně 20% populace v Indii iv zahraničí trpí různými alergiemi typů, jako je astma, atd. Tyto roztoči jsou i ekologický význam. Ve světě se 36 druhy Mite domácího prachu byly hlášeny, z nichž byly 29 byly hlášeny z Indie. Některé prachových roztočů nalezených pomocí vzorkování v prachu drůbeže jsou alergeny způsobující alergie u citlivých lidí. Některé z nich byly také zjištěno, že příčinou onemocnění drůbeže, ptáků a drůbeže pracovníků, a vytvořit ekologické nerovnováhy v přírodě. To může vyústit v problémy se znečištěním aerobio. Proto tato studie byla provedena v Pune. Zatím žádná práce byla provedena v drůbežárnách, roztoči a prachových roztočů v Pune okrese a kraji kolem.

Odstranění průmyslových havárií

Odstranění průmyslových havárií

01.12.12

Pokud se jedná o průmyslovou havárií náhradu, musíte vědět, že existuje celá řada kategorií, pokud jde o úroveň závažnosti. Například, jednotlivec může narazit jeho nebo její hlava nebo jiní lidé mohou dostat vážně zraněn při výbuchu, zatímco na pracovišti.